Gjithmonë të gatshëm
për të marrë sfida

Qëllimi ynë kryesor është t'ju lejojmë të perjetoni një festë emocionuese dhe të paharrueshme duke krijuar evente të personalizuara sipas preferencave tuaja.
7+

Vite Eksperienc

Ditë pas ditë përmirësohemi dhe sjellim risi të reja.
400+

Evente te Kryera

Excepteur sint occaecat cupidatat.
31

Çmime të fituara

Cmime të ndryshme të fituara për turizmin e zonës, rreth mikpritjes, ushqimit tradicional apo edhe komoditetit të rehatshëm .

Historia jonë

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem.
Awesome Image

Fillimi në 2014

Në Tiranë ishin hapat e parë të rrugetimit tonë. Punuam dhe u perkushtuam në kryeqytet për të sjell për klientet tanë dicka ndryshe nga të tjerët.
Awesome Image

Tirane 2016

Ambjentet, shërbimet dhe klientët tanë ishin shtuar bashkë me përgjegjësinë.
Awesome Image

Gramsh 2018

Zgjeruam edhe më shumë sherbimin tonë dhe krijuam një kompleks agroturistik në zonën e Gramshit, në fshatin Bulcar.

Çfarë thonë njerëzit?

Klientet qe na kane vizituar ne cdo moment jane ndier si ne shtepine e tyre. Vleresimet ndaj nesh jane te pafundme por ne po jellim disa pikante 😜