Shikoni një udhëtim drejt nesh para se ta ndieni personalisht.

Dhoma & Suitat

Ne kompleksin tone do te gjeni dhoma druri, shtepiza druri dhe gjithashtu nje suuite fantastike. Gjithacka eshte e nderthurur me natyren fantastike

Pse të zgjidhni
Bio Farm

Një vend me një panoramë që të lë pa frymë dhe shtigje magjepsëse, të gjitha vetëm presin të zbulohen. Ideale për ata që dëshirojnë të shijojnë ngjyrat dhe qetesinë, në të njëjtën kohë, zbulojnë historinë, kulturën dhe traditat e tij.

Shtëpiza druri

Pervec dhamave të ndryshme, ju mund të pronotoni edhe shtëpiza prej druri për të shijuar pushimin tuaj.

Offroad

Offroad me fuoristradat që mund ti merrni me qira ditore tek ne. Ju presin destinacione fantastike për të vizituar.

Hipizëm

Në fermën tonë mund të bëni hipizem në cdo ambjent përreth, mund të shëtisni me kuaj të vegjël edhe fëmijët tuaj.

Kamping

Ne kompleksin tone mund te pronotoni edhe per te pushuar ne zonen e kampingut. Cadra akomodojne nga 1-4 persona

Hiking

Së shpejti do të projekohet edhe një pishine e hapur verore për femijë dhe të rritur.
Coming soon...

Bar & Restorant

Tek ne mund të shijoni pijet tradicionale në natyrën e mrekullueshme por edhe të konsumoni ushqimet BIO.

Contact Us